1, 5 класи (2018 рік)

засідання педагогічної ради

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

с.Орлівка Теплицького району Вінницької області

від  15 травня 2018 року                                                             с. Орлівка

Присутні: 10 членів педагогічної ради

Відсутні:0

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про вибір  і  замовлення підручників для 1 класу.

(Доповідач:  директор школи Загирняк В.В.)

І. СЛУХАЛИ:

Директора школи Загирняка В.В., який повідомив, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня     2010 року №781 «Деякі питання забезпечення підручниками та навчальними посібниками студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів», від 21 лютого 2018 року №87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року №248 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за №359/31811, наказу Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року №310 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 07.05.2018 №271 та з метою забезпечення здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників.

ВИСТУПИЛИ:                                                                                                1.  Вчителька 4 класу Плахтій Галина Василівна.,яка запропонувала після ознайомлення з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 1-го класу замовититакі:

«Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у двох частинах) (авт. Іваниця Г.А.),

«Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Карпюк О.Д.),

«Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (авт.. Гісь О.М., Філяк І.В.),

«Я досліджую світ» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (авт.. Беденко М.В.),

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (авт.. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.).

ВИРІШИЛИ:

1. Схвалити вибір вчителем проектів підручників для 1 класу та здійснити замовлення таких підручників:

«Українська мова. Буквар» (у двох частинах) (авт. Іваниця Г.А.),

«Англійська мова» (з аудіосупроводом) (авт. Карпюк О.Д.),

«Математика»  (авт.. Гісь О.М., Філяк І.В.),

«Я досліджую світ» (у 2-х частинах) (авт.. Беденко М.В.),

«Мистецтво» (авт.. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.).

2. Адміністрації школи протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників та результати вибору/замовлення проектів підручників протягом двох робочих днів оприлюднити на сайті школи.

Голова педагогічної ради                                                       В.В.Загирняк

Секретар засідання педагогічної ради                         В.І.Одноочко

Члени педагогічного колективу, які здійснили

безпосередній вибір проектів підручників:                                 Г.В.Плахтій